Sohbet Siteleri


Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

Chat Siteleri,Sohbet Odaları,Chat Odaları,sohbet siteleri,nin Türkiye de geçmişi oldukça eskidir. Yaklaşık 15 yıldır bu sohbet siteleri aracılığı ile insanlar birbirleri ile tanışmakta, sohbet etmekte ve hatta bazıları da dünya evine girmektedirler. Bu sitelerden belki de en eskisi yayın hayatına hızla devam eden sitemizdir. Site 2005 yılında kurulmuş ve bu piyasa da en bilinen siteler arasında yer almaktadır. Sitede birçok sohbet odaları bulunmakta, kullanıcılar bu sohbet olanlarından kendisine hitap eden odayı tercih ederek sohbet etmektelerdir.

Site kalitesini bil hassa yıllardır bozmadıkları kaliteli kadrosuna borçludur denile bilir. Sitenin bir temel özelliği de siteye kayıt oluşturulabilmesidir. Sitenin istediği bilgiler doğrultusunda üyelik gerçekleştirilir ve chat muhabbet başlamış olur. Bu sayede bir daha ki sefere de girilmesi durumunda aynı bilgilerin kullanılması sürekli kullanıcılar arasındaki muhabbetin devam etmesini sağlamaktadır.

Sohbet Siteleri Güvenilir mi?

Site sohbet kanalları arasında ülkemizde en fazla rağbet gören siteler arasındadır. Bura da güvenlik oldukça önemli bir husustur. İstenmeyen sohbet veya rahatsızlık verici sohbet,ler site yöneticileri tarafından tespit edilmesi ile anında sonlandırılır. Burada yöneticilerin yakalayamadıkları bir durum olması halinde şikayet hattı üzerinden şikayet gerçekleştirilebilir. Bu durum ile ilgili yöneticiler derhal ilgileneceklerdir.

Bil hassa son zamanlarda bu tarz sohbet kanalları üzerinden birçok dolandırıcılık işlemlerinin yapıldığı bilinmektedir. Bu anlamda farkına varılan bir durum ile ilgili yöneticilere bilgi verilmesi gerekir. Bu şartlarda uygunsuz paylaşımlar yapmak isteyen veya dolandırıcılık gayesi besleyen kişilerin üyelikleri bir daha açılmamak üzere iptal edilir.

Şikayet Hattı

Sitenin şikayet hattı 7 gün 24 saat hizmet vermek üzere aktiftir. Bu şartlarda biraz da dikkatli olunarak sitede güvenle sohbet etmek mümkündür. Sitenin tüm hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir. Mobil uygulaması telefondan giriş yapmak isteyen sohbet severler için faal bir şekilde kullanılmaktadır.

Sitenin kullanımı ile ilgili bazı kuralları vardır. Bu sitede sohbet kanallarında gezine bilmek için 18 yaş ve üzeri olunması gerekir. Bu şartı sağlamayan kullanıcılar sohbet kanallarına giremezler. Siteye giriş yapılırken bu kuralların okunduğu ve kabul edildiği bir kutucuk işaretlenir ve olumsuzluk durumlarında kullanıcı da sorumlu olur.

Sohbet Siteleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir