Kontrol Sağlarken Safdışı Kalmak


Kontrol Sağlarken Safdışı Kalmak

Kontrol Sağlarken Safdışı Kalmak

Muhabbet,Sohbet,Chat,Mobil Chat,Kontrol Sağlarken Safdışı Kalmak Otokontrol sahibi olmak herkesin istediği bir şeydir. Her sözü söylememek, fazla yemek yememek tamamen otokontrol işidir. Tartışma anında bile ağızlarından kötü söz çıkmayan yüce gönüllü otokontrol sahibi insanlar bizim için çok değerli. Bu durum kendini günlük edilen sohbetlerde de gösterir. Örneğin, her şeylerini paylaşmazlar. Tabi ki de diyarbakır sohbet odalarında özel hayata ilişkin her şeyi biz de duymak istemeyiz. Ancak bir şeyi ne kadara aldın deyince yuvarlak konuşmak, tatilde ne yapacaksın deyince eğlenmeye başlamamak biraz can sıkıcı. Gidilecek yer, alınacak eşyalar muhabbet ettiğin insanlarla diyaloğun halka açık şeyler aslında. Burada gösterilen otokontrol kişiyi içe kapanık göstermekten başka bir şeye yaramamaktadır.

Aşırı Otokontrol Sohbetin Önünü Tıkıyor

Aşırı tedbircilik olarak da bilinen bu durum güven de vermemektedir. Düşünsenize siz her şeyinizi anlatıyorsunuz belli sınırlar dahilinde. Ne yaptınız ne ettiniz. Kimlerle nasıl konuştunuz her şey ortada. Siz bu kadar rahatken karşı taraf sadece dinliyor. Veya bu versiyonun duygularda da tedbirci olanı var. Aynı filmi ikiniz de izliyorsunuz. Siz komik olsun olmasın her şeye güldünüz. Kızdınız biraz da saydınız oyunculara. Ama karşı taraf sadece izledi. Yorum olarak da standart bir yorum yaptı geçti. İlk etapta yorgun diyebilirsiniz, kafası meşgul diyebilirsiniz. Ama aynı hareketi hep yapıyorsa sizin açığınızı aramaktan başka bir şey yapılmıyordur. Bundan dolayı bazen kimsenin kimseyi tanımadığı sohbet ortamları en çok aranan oluyor. Hele konu Chat,Sohbet,Muhabbet ise kendinizi kıstırılmış hissetmemek belki de en çok istenenlerde başı çekiyor.

Rahat Özgür ve Samimi Bir Ortam

Sitemiz ucuz sohbet hattı oluşturarak aradığınız güveni size sağlıyor. Rahatlıkla içinizi açabileceğiniz aynı samimiyeti görebileceğiniz insanlar sitemizde mevcut. Gösterdiğiniz ilginin aynısını gösteren arkadaş canlısı insanları gördükçe rahat bir nefes alacaksınız. Sohbet hattı sizin dünyaya açılan pencereniz olacak. O gün ne yaşadıysanız burada paylaşmak isteyeceksiniz. Ayrıca diğer insanlar neler yapmış bunları da duymak isteyeceksiniz. Aşırı otokontrolun olmadığı sitemiz sizleri daha özgür hissettirecek. En azından kendinizi aldatılmış hissetmeyeceksiniz. Günün sonunda kuş gibi ferahlayan taraf siz olacaksınız.

Kontrol Sağlarken Safdışı Kalmak

Sohbet,chat,muhabbet,muhabbetim,mobil sohbet,mobil chat,avrupa sohbet,avrupa chat,sohbet odaları,sohbet siteleri,türkiye sohbet,türkiye chat,yazılı sohbet,yazılı chat,şehirler sohbet,sehirler chat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir