İstanbul Sohbet Odaları İstanbul Chat


İstanbul Sohbet Odaları İstanbul Chat

İstanbul Sohbet Odaları İstanbul Chat

İstanbul Sohbet Sitesi,İstanbul Chat Sitesi,İstanbul Arkadaşlık Sitesi,İstanbul Tanışma Sitesi,İstanbul Sohbet Odaları İstanbul Chat Odalarımız genel anlamda dünyanın her yerinde yaşayan sohbet chat odaları kullanıcıları için aktif edilerek ücretsiz sohbet hizmetleri veren seviyeli arkadaşlık sitesidir.

Türkiye Sohbet Siteleri ve Avrupa sohbet siteleri olarak dünyanın her ülkesine hizmetlerimiz bulunmakta web ve mobil girişlerimizle hizmet veren sitelerimizde ülkemizde bulunan illerin çoğundan ve yabancı ülkelerden beyler bayanlar bulunmakta sohbet siteleri olarak bizler dünya genelindeki Türk insanının buluşturarak hem sohbet ihtiyaçlarını gidermelerine hemde farklı yerlerde yaşayan insanlarla tanışarak arkadaş olmalarını sağlamaktayız.

Seviyeli İstanbul Chat Sohbet

Çok sayıda beyler ve bayanlar tarafından ziyaret edilen sitelerimiz güvenilir ve kaliteli sohbet sitesidir,Sitelerimiz girişlerinde alacağınız takma adların topluma aykırı olmamasına dikkat etmeniz ve site içerisinde iletişim kurduğunuz kişilerle site içerisindeki odalarımızın tamamında saygılı ve seviyeli iletişimler kurmalısınız.bu konular bizler için ve bizlerin güvenilir bir site hizmeti sunmasından dolayı sitelerimize katılan ziyaretçilerimizin huzuru için önem taşımaktadır.

Hangi şehirden hangi ülkeden katıldığınız kültürünüz inancınız diliniz dininiz ve yaşam tarzınız hatta evli bekar olmanız yada yaşınız cinsiyetiniz  bizler için önemli olmayıp saygılı ve seviyeli olan herkese canı gönülden hizmet verilerek arkadaş olabiliriz,site hizmetlerimiz oyun odaları yarışma odaları sohbet odası canlı radyo yayınları bulunan radyomuz ve özel sohbet odalarınızdan oluşmaktadır sizlere sunulan hizmetlerimizin tamamı ücretsiz ve üyeliksiz web ve mobil girişlerimizle sunulmaktadır.

İstanbul İli Hakkında Bilgiler

İstanbul Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur.
İstanbul kıtalar arası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası denir. Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’in sardığı bir yarım ada üzerinde kurulan İstanbul’un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmakta.

İstanbul’un tarihi üç yüz bin yıl önceye kadar uzanmaktadır. Küçük çekmece Gölü kenarında bulunan Yarım burgaz mağarasında yapılan kazılarda insan kültürüne ait ilk izlere rastlandı. Bu dönemde gölün çevresinde Neolitik ve Kalkolitik insanların yasadığı sanılmaktadır.

Kuzeyde Karadeniz, güneyde Marmara Denizi ve ortada İstanbul Boğazı’ndan oluşan kent, kuzeybatıda Tekirdağ’a bağlı Saray, batıda Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy, Tekirdağ, Çorlu, Tekirdağ, güneybatıda Tekirdağ’a bağlı Marmara Ereğlisi, kuzeydoğuda Kocaeli’ne bağlı Kandıra, doğuda Kocaeli’ne bağlı Körfez, güneydoğuda Kocaeli’ne bağlı Gebze ilçeleri ile komşudur. İstanbul’u oluşturan yarım adalardan Çatalca Avrupa, Kocaeli ise Asya ana karalarındadır. Kentin ortasındaki İstanbul Boğazı ise bu iki kıtayı birleştirir. Boğazdaki Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprüleri kentin iki yakasını birbirine bağlar. İstanbul Boğazı boyunca ve Haliç’i çevreleyecek şekilde Türkiye’nin kuzeybatısında kurulmuştur.

İstanbul’un iklimi, Karadeniz iklimi ile Akdeniz iklimi arasında geçiş özelliği gösteren bir iklimdir, dolayısıyla İstanbul’un iklimi ılımandır.

İstanbul Sohbet Odaları İstanbul Chat

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir