Esprili Olmanın Sohbet Etmede Yeri


Esprili Olmanın Sohbet Etmede Yeri

Esprili Olmanın Sohbet Etmede Yeri

Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Esprili Olmanın Sohbet Etmede Yeri Konu ne olursa olsun mizah vazgeçilmez bizler için. İyi bir mizah hepimizi güldürdüğü gibi düşündüre de biliyor. Espriyi bu kadar eşsiz kılan ise hafifletici etkisi olması. Ve bunun her konuda böyle olması önemini artıyor. Özellikle sohbet edilecekse en çok bu özellik aranıyor. Yani karşı tarafın espri yapması, mizahı sevmesi belirleyici oluyor. Bunun sebeplerini iki şekilde sıralayabiliriz, ilki insanlar dramdan hoşlanmıyor. Yani acılar acıklı şeyler dikkatlerini çekmiyor. Bu bilgi size şaşırtıcı gelebilir. Çünkü Ortadoğu ülkesi olarak bizim acıyı sevmemiz daha mantıklı geliyor. Ancak teknolojinin ilerlemesi, sohbet odaları gibi kavramların varlığı yeni bir nesil oluşturdu. Bu nesil her şeyi biliyor. Her şeyden haberdar ve katiyen acıyı kutsamıyor. Bundan dolayı muhabbet ederken acıklı şeyleri malzeme eden insanlar da fazla dinlenmiyor.

Somurtmak ile Ciddiyet Ayrı Kavramlar

İkinci sebep ise ciddiyet kavramının değişmesi. Eskiden insanlar için ciddiyet çatık kaş ve sert söylemlerden ibaretti. İşini iyi yapmış yapmamış önemli değil. Hatta bu durum atasözlerinde bile kullanılır. Ancak yeni neslin ciddiyet anlayışı farklı. İşte bir ciddilik görmek istiyor. Düzenli yapılmış iş bunu anlatıyor mesela. Veya duruma göre şekillendirilen işler de bu kategoride. Artık insanlar suratsızlıkla ciddi olmayı ayırt etmiş durumdalar. Bundan dolayı da bu yorucu tempoda mizah can simidi gibi geliyor insanlara. Gülümseten bir kelime bir ayrıntı herkesin dikkatini çekiyor. Sosyal medyada yer ediniyor.

Sitemizde Hem Gülün Hem Sohbet Edin

Adana Sohbet hattı aradığınız mizah ortamını ayağınıza getiriyor. Sitemiz de ciddiyetle somurtmayı ayırt etmektedir. Bu yüzden bizi tercih edenler buradan ayrılamıyor. Önemli olan kısım ise esprinin ölçüsüdür. Dozu ayarlanmadığı zaman problem olabiliyor. Sitemizde böyle şeylere izin verilmemektedir. Herkes durması gerektiği yeri bilmekte bilmeyenlere de yer verilmemektedir. Canlı sohbet hattı hiçbir şekilde laubaliliğe yer vermemektedir. Bu da kişilerin, yaşı, cinsiyeti ne olursa olsun rahatça sohbet edip muhabbetlere dahil olma olanağı sağlamaktadır. Kişiler tedirgin edilmemekte buna mahal verecek hareketlere engel olunmaktadır. Sitemizde rahatlıkla dolanabilir, istediğiniz kimseyle konuşabilirsiniz. Diyalog halinde kalmak sizin en büyük hakkınız.

Esprili Olmanın Sohbet Etmede Yeri

Sohbet,chat,muhabbet,muhabbetim,mobil sohbet,mobil chat,avrupa sohbet,avrupa chat,sohbet odaları,sohbet siteleri,türkiye sohbet,türkiye chat,yazılı sohbet,yazılı chat,şehirler sohbet,sehirler chat,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir