Burdur Sohbet Burdur Chat


Burdur Sohbet Burdur Chat

Burdur Sohbet Burdur Chat

Kızlarla Sohbet,Bayanlarla Sohbet,Dul Sohbet,Genç Sohbet,Yetişkin Sohbet,Evli Sohbet,Sohbetdiyari.Net Bay Bayan Sohbet,Burdur Sohbet Burdur Chat ,şehirler sohbet,şehirler chat hizmetlerimizle Türkiyenin şehirlerinin tamamına ve yabancı ülkelerin tamamına google sayfalarında her kelimede yer alan sitelerimizle bir çok alanda hizmetler sunmaktayız.

Dünya geneline sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz seviyeli sohbet,güvenilir sohbet adı altında arkadaşlık olarak sunulmaktadır,sitelerimizde her yaştan her konumdan evli bekar olgun yetişkin insanlarla tanışarak kendi yaşıtlarınız ve kendi kriterlerinize uyan insanlarla arkadaş ola bilirsiniz ve  eğlence alanlarımız olan canlı radyo yayınlarımızda her türden şarkılar dinlenilmekte ve oyun yarışma odalarımızda eğlenceli zamanlar geçirilmekte.

Güvenilir sohbet hizmetleri veren sitemizde hepimizin güvenliği ve huzurunu korumak adına sitemiz içerisinde yer alan odalarımızın tamamında seviyeli sohbet etme zorunluluğu bulunmaktadır,ücretsiz arkadaşlık sohbet chat imkanları sunan sitemiz girişleri ise mobil sohbet yapmak isteyenler için mobil uyumlu girişlerimiz web üzerinden giriş yapmak isteyenler için ise web girişlerimiz mevcuttur,her iki girişimizde üyelik işlemleri veya diğer zorunlu işlemler yer almaktadır,kolay kullanımlı ara yüzüne sahip olan sohbet sitemize bulunduğunuz her ortamdan katılarak anında sohbet etmeye başlaya bilirsiniz.

Burdur İli Hakkında Bilgiler

Doğal güzellikleri ve kültürel zenginlikleri açısından Batı Akdeniz Bölgesinin önemli bir kenti olan Burdur,İlimiz Güney’den Batı Toroslar’ın uzantıları üzerindeki Boncuk Dağları, Elmalı Dağı ve Katrancık Dağı, Doğu’dan yine Batı Toroslar’ın uzantısı olan Kuyucak ve Dedegöl Dağı, Kuzey’den Burdur Gölü ve Karakuş Dağı sırası, Batı’dan ise Acıgöl ve Eşeler Dağları gibi doğal sınırlarla çevrilmiştir.

Hem Orta ve Batı Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan yolların kavşağında olması, hem de önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış bölgenin kesişme noktasında bulunması nedeniyle kültürel ve tarihi açılardan zengin bir şehirdir Burdur her ne kadar Akdeniz Bölgesi’ne yakın durumda olsa da, Akdeniz ile arasındaki yükseltilerden dolayı Akdeniz değil, karasal iklim görülen bir şehirdir. Bundan dolayı yazlar ne kadar sıcak olsa da kışları çok soğuk ve yağışlıdır.
Düğünler başta olmak üzere özel günlerde oynanan yöresel oyunları ve kendine has müzik anlayışları vardır. Boğaz Havası, Avşar Zeybeği, Teke Zortlaması, Serenler gibi halk oyunları, kabak kemane, cura, sipsi, kaval veya çam düdüğü gibi çaldı aletleri bulunur.

Burdur Sohbet Burdur Chat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir