Aynılıklar İçinde Anlaşmaya Çalışmak


Aynılıklar İçinde Anlaşmaya Çalışmak

Aynılıklar İçinde Anlaşmaya Çalışmak

Aynılıklar İçinde Anlaşmaya Çalışmak Başarılı insanlar,ın hayatında rutinlerin yeri tartışılmaz oluyor. Yattıkları kalktıkları saatlerin belirgin olması bir kere herkesin önüne geçiriyor. Hatta kimilerinin gittiği mekan aynı oluyor. Gittiği o mekandan oturduğu sandalyeye kadar değişmiyor bir şeyler. Sayısız faydası var tabi ki bu işin. Öncelikle dikkat eşiği gayet mükemmel oluyor bu insanların. Bu da edilen sohbetlerin kalitesini etkiliyor.

Örneğin, olaylara daha konsantre oluyor. Anlatılanları kaçırmıyor. İçinde olay örgüsünü daha kolay oluşturuyor. Konudan çok sapmıyor. Yani aranan sohbet arkadaşı gibi gözüküyor. Her avantaj her dezavantajı yanında getirir. Bu demek oluyor ki çok düzenli insanların çok hoşsohbet olması beklenemeyebilir.

Rutinler Bazen Şaşırtır

Bunun ilk sebebi rutinleri belli olan inanlar farklı şeyler deneyimlemezler. Düşünün sabah erken kalktınız. Elinizi yüzünüzü yıkadınız. Çay veya kahve yaptınız. Ve bu döngü her sabah devam etti. Buradan farklı bir şey çıkması mümkün olmaz. Otomatik olarak size anlatılacak konu da çıkmaz. Aynı şey devamlı aynı mekana oturan insan için de geçerli. Her sabah köşede bulunan cafeye gidildi. Cam kenarına oturuldu. Aynı şeyler sipariş edildi. Tavsiye ettiğimiz nerede akşam orada sabah tarzı bir hayat değil. Veya sabah çıkın feneri nerde söndürürseniz oradan devam edin tarzı bir şey de değil. Ama sürekli aynı yollarda koşan, aynı şeyleri içenlerin de muhabbet etme konusunda çok iddialı oldukları düşünülemez. Bu tamamen kelime dağarcığı ile ilgili. Farklı yerler, insanlar ve yollar insanlara çok şey öğretirken konuşmalarına da katkı sağlar. Sohbet daha eğlenceli ve entelektüel bir hal alır.

Sitemizde Tek Rutin Hoş sohbet

Sitemizde rutinlerine sadık ancak anlatacağı çok olan fazlaca insan var.  Bu insanlar hem muhabbet,e entegre hem içerik olarak çeşitlilik sağlayabiliyorlar. Sitemize gelip sohbet odaları kısmını deneyen herkeste aynı düşünce oluşmuştur. Bundan dolayı tercih edelibilirliği artırmıştır. Burada en güzel ve kolay yan konuşmak istemediğiniz kişiyle iletişimi kesebiliyor olmanız. Günlük hayatta böyle bir şey olmadığından müsaade de edilmez. Bayram günü ailesinden özgür olmadıklarından şeker çikolata dağıtanların sayısı azdır değildir. Bunu canlı sohbet hattı deneyimiyle daha kolay fark edebilirsiniz.

Aynılıklar İçinde Anlaşmaya Çalışmak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir